Landwirt.com

Avant - novi/rabljeni stroji naprodaj

Avant Palettengabel 850 mm
Nova naprava
Avant Palettengabel 850 mm
14.361 KčCena vključuje DDV (19%)12.068,07 Kč neto
  • L. pr. 2024

Die AVANT Palettengabel ist das richtige Anbaugerät zum Heben und Verfahren verschiedener Materialien auf Paletten. Dank des Schnellverschlusses kann die Gabelbreite

Land-, Forst-, Gartentechnik Seitz e.K.

DE

64678 Lindenfels

Avant 423 TDL
Nova naprava
Avant 423 TDL

Cena na zahtevo

  • L. pr. 2025
  • 1 h

Informationen auf Deutsch: Avant 423 Mini-Schaufelbagger Baujahr 2025 Betriebsstunden 0 Kubota Dieselmotor Max. Leistung (kW/PS) 16/22 Höchstgeschwindigkeit (

Slecoma Boekel BV

NL

5427 D Boekel

Stroji z motorji / Avant

  08-06-2025 04:32

Avant 530 TDL
Nova naprava
Avant 530 TDL

Cena na zahtevo

  • 26 KM/19 kW
  • L. pr. 2025

Categorie website: Industriemachines Avant 530 TDL Minishovel Bouwjaar 2025 Kubota D1105 26pk Diesel Motor Max. Hefhoogte (cm) 279 Max. Hefvermogen (kg) 950 Max. S

Slecoma Boekel BV

NL

5427 D Boekel

Gradbeni stroji / Avant

  20-04-2025 04:28

Avant 640i
Rabljeni stroj
Avant 640i

Cena na zahtevo

  • 26 KM/19 kW
  • L. pr. 2025
  • 6 h

gorivo: Dizel, kabina, vlečno rudo, okvir za hitro menjavo Avant Multifunktionslader 640i. Hydraulische Hubkraft 2100kg, Kipplast ( Palette ) 1190 kg, Hydraulikölkühler

Baldauf GmbH Land & Forsttechnik - Kommunal & Gartengeräte

AT

6952 Hittisau

Baldauf GmbH Land & Forsttechnik - Kommunal & Gartengeräte
Stroji z motorji / Avant

Premium Plus prodajalec

Avant Schnellladestation 16A 400V
Rabljeni stroj
Avant Schnellladestation 16A 400V
113.619,60 KčCena vključuje DDV (stopnja 20%)94.683 Kč neto
  • 22 KM/16 kW
  • L. pr. 2020
  • 30 h

Avant Schnellladestation 16A 400V. Komplette Ladestation für Avant e-Lader. Beinahe Neuwertig. Ladestation war zu einem Vorführlader im Einsatz. Daher kaum Betriebss

Baldauf GmbH Land & Forsttechnik - Kommunal & Gartengeräte

AT

6952 Hittisau

Baldauf GmbH Land & Forsttechnik - Kommunal & Gartengeräte
Stroji z motorji / Avant

Premium Plus prodajalec

Avant 640
predstavitveni stroj
Avant 640

Cena na zahtevo

  • 26 KM/19 kW
  • L. pr. 2025
  • 17 h

gorivo: Dizel, dodatni hidravlični krog, kabina, vlečno rudo, klimatska naprava, hidravlični zaklop priklopa AVANT Multifunktionslader 640i Knicklenker mit AUSTRIA PAKET

Kreil Bau- und Forsttechnik

AT

9300 St. Veit an der Glan

Kreil Bau- und Forsttechnik
Stroji z motorji / Avant

Premium Plus prodajalec

AVANT 423
Nova naprava
AVANT 423

Cena na zahtevo

  • 21 KM/15 kW
  • L. pr. 2026
  • 1 h

dodatni hidravlični krog, vlečno rudo Neuer AVANT Multifunktionslader 423 Knicklenker mit AUSTRIA PAKET: - Multikupplung - Dieselmotor Kubota D902 22PS, 3 Zyl.,

Kreil Bau- und Forsttechnik

AT

9300 St. Veit an der Glan

Kreil Bau- und Forsttechnik
Stroji z motorji / Avant

Premium Plus prodajalec

AVANT 523
Nova naprava
AVANT 523

Cena na zahtevo

  • 21 KM/15 kW
  • L. pr. 2026
  • 1 h

dodatni hidravlični krog, vlečno rudo, okvir za hitro menjavo Neumaschine AVANT Multifunktionslader 523 Knicklenker mit AUSTRIA PAKET: - Multikupplung - Teleskophu

Kreil Bau- und Forsttechnik

AT