Landwirt.com

Nakup Drugo Voziček za razdeljevanje krme - novo ali rabljeno v Nemčija / Severno Porenje-Vestfalija

Drugi zadetki, ki bi vas lahko zanimali:

Kuhn Euromix 870
Rabljeni stroj
Kuhn Euromix 870
7.460 €Cena z DDV/stroj iz posredovalnice6.601,77 € neto
  • L. pr. 2005
  • 8 m³

priklop: vlečno rudo, izvedba: vlečen, izmet krme: obojestransko, mešano zaporedje: navpično, mešani sistem: polž, podporna noga, naprava za tehtanje, centralno mazanje Kuh

Ginthör Landtechnik GmbH

AT

4351 Saxen

Ginthör Landtechnik GmbH
Oprema za krmljenje / Kuhn

Premium Plus prodajalec

BVL v-mix 12 ls
Rabljeni stroj
BVL v-mix 12 ls
11.800 €DDV ni terjalen
  • L. pr. 2013

+ Selbstbefüller Schneckenmischwagen + sofort einsatzbereit + Mischschnecke + Schneidschild in Ordnung repariert und überholt + mit Gelenkwelle + Obenanhängun

Pongruber Landtechnik

AT

5161 Elixhausen

Pongruber Landtechnik
Oprema za krmljenje / BVL

Premium Plus prodajalec

BVL V-Mix 5 Agilo
Rabljeni stroj
BVL V-Mix 5 Agilo
4.998 €Cena vključuje DDV (19%)4.200 € neto
  • L. pr. 2014
  • 5 m³

priklop: vlečno rudo, izvedba: vlečen, izmet krme: obojestransko, mešano zaporedje: navpično, mešani sistem: polž, podporna noga, naprava za tehtanje Baujahr: 2014 5 Kubi

Eder Landtechnik GmbH

DE

83104 Tuntenhausen

Eder Landtechnik GmbH
Oprema za krmljenje / BVL

Premium Plus prodajalec