Landwirt.com

Nakup Patura Druga tehnologija krmljenja - novo ali rabljeno v Avstrija / Tirolska

Patura Compact Futterraufe
Nova naprava
Patura Compact Futterraufe

1.489 €Cena vključuje DDV (stopnja 20%)  1.240,83 € neto

  • L. pr. 2023

Neue Patura Futterraufe mit Dach 12 Fressplätze, Innenmaße 2 auf 2 m. Neu. Oprema za krmljenje Druga tehnologija krmljenja

Stöckl Maschinencenter

AT

6405 Pfaffenhofen/Telfs

Stöckl Maschinencenter
Oprema za krmljenje / Patura

Premium Plus prodajalec

Drugi zadetki, ki bi vas lahko zanimali:

BVL V-Mix 5 Agilo
Rabljeni stroj
BVL V-Mix 5 Agilo

4.998 €Cena vključuje DDV (19%)  4.200 € neto

  • L. pr. 2014
  • 5 m³

priklop: vlečno rudo, izvedba: vlečen, izmet krme: obojestransko, mešano zaporedje: navpično, mešani sistem: polž, podporna noga, naprava za tehtanje Baujahr: 2014 5 Kubi

Eder Landtechnik GmbH

DE

83104 Tuntenhausen

Eder Landtechnik GmbH
Oprema za krmljenje / BVL

Premium Plus prodajalec

Sonstige Emily 1,70 M
Rabljeni stroj
Sonstige Emily 1,70 M

8.000 €Cena vključuje DDV (stopnja 20%)  6.666,67 € neto

  • L. pr. 2023

mit mobiler Fräse Informieren Sie sich bitte vor Fahrt-Antritt telefonisch, ob die von Ihnen angefragte Maschine aktuell bei uns am Lager steht. Wir inserieren auch

Unser Lagerhaus WHG, Kärnten, Klagenfurt

AT

9020 Klagenfurt

Unser Lagerhaus WHG, Kärnten, Klagenfurt
Oprema za krmljenje / Sonstige

Premium Plus prodajalec