Landwirt.com

Nakup Mammut Druga tehnologija krmljenja - novo ali rabljeno v Avstrija / Zgornja Avstrija

Mammut SK 250H Silowalze
Nova naprava
Mammut SK 250H Silowalze

13.350 €Cena vključuje DDV (stopnja 20%)  11.125 € neto

  • L. pr. 2025

• Anbau Dreipunkt KAT II / KAT III und IV • Breite 2.500 mm • Bassisgewicht 1.740 kg • Zusatzgewicht / Wasserfüllung 600kg • hydr. Rahmen- 500 mm nach links und

Land und Technik HandelsgesmbH

AT

4792 Münzkirchen

Land und Technik HandelsgesmbH
Oprema za krmljenje / Mammut

Premium Plus prodajalec

Drugi zadetki, ki bi vas lahko zanimali:

BVL V-Mix 5 Agilo
Rabljeni stroj
BVL V-Mix 5 Agilo

4.998 €Cena vključuje DDV (19%)  4.200 € neto

  • L. pr. 2014
  • 5 m³

priklop: vlečno rudo, izvedba: vlečen, izmet krme: obojestransko, mešano zaporedje: navpično, mešani sistem: polž, podporna noga, naprava za tehtanje Baujahr: 2014 5 Kubi

Eder Landtechnik GmbH

DE

83104 Tuntenhausen

Eder Landtechnik GmbH
Oprema za krmljenje / BVL

Premium Plus prodajalec

Sonstige Emily 1,70 M
Rabljeni stroj
Sonstige Emily 1,70 M

8.000 €Cena vključuje DDV (stopnja 20%)  6.666,67 € neto

  • L. pr. 2023

mit mobiler Fräse Informieren Sie sich bitte vor Fahrt-Antritt telefonisch, ob die von Ihnen angefragte Maschine aktuell bei uns am Lager steht. Wir inserieren auch

Unser Lagerhaus WHG, Kärnten, Klagenfurt

AT

9020 Klagenfurt

Unser Lagerhaus WHG, Kärnten, Klagenfurt
Oprema za krmljenje / Sonstige

Premium Plus prodajalec