Landwirt.com

Gnojenje in namakanje rabljeni stroji naprodaj v Poljska

Sulky X36 Düngerstreuer - 2011
Rabljeni stroj
Sulky X36 Düngerstreuer - 2011
3.259,50 €Cena vključuje DDV (stopnja 23 %)2.650 € neto
  • L. pr. 2011
  • 3000 l

Sulky x36 Düngerstreuer, Baujahr 2011, Arbeitsbreite 24–36 m, Fassungsvermögen 3000 l, Computergesteuert. Importiert. Wir bieten Transportdienstleistungen für

P.P.H.U. ARTUR HUCALUK

PL

57-350 Kudowa-Zdrój

Gnojenje in namakanje / Sulky

  29 dni na spletu

Amazone ZG- B PRECIS
Rabljeni stroj
Amazone ZG- B PRECIS
11.557,08 €Cena vključuje DDV (stopnja 23 %)9.396 € neto
  • L. pr. 2007

Axle number Body volume: 5.5 Color: green --- Stan: Używany - nie podano Pojemność: 5 500 l Witam Sprzedam rozsiewacz firmy AMAZONE ZG-B PRECIS ze zbiornikiem o po

ZUPH PESTROL Jerzy Pestka

PL

89-511 Cekcyn

Gnojenje in namakanje / Amazone

  1 mesec na spletu

Sonstige GT 17
Rabljeni stroj
Sonstige GT 17
11.296,32 €Cena vključuje DDV (stopnja 23 %)9.184 € neto
  • L. pr. 2002

Stan: Używany - dobry stan Pojemność: 17 000 l Dostępność: Dostępny Sprzedam beczkowóz LOMMA GT 17 17000 litrów produkcji niemieckiej Beczkowóz w dobrym stanie beczk

ZUPH PESTROL Jerzy Pestka

PL

89-511 Cekcyn

Zadetek 1 - 48 od 171 (Stran 1 od 4)