Landwirt.com

Imants Spatenmaschine

Rabljeni stroji
4070, Avstrija
15.360 €
Cena vključuje DDV (stopnja 20%) / 12.800 € Cena brez DDV (20 % stopnja)
Tehnični podatki

Leto izdelave

2012

Širina

300

Interna številka

6515421
Lastnosti
Opis

Arbeitsbreite 3m
Baujahr 2012

Arbeitsbreite 3m Baujahr 2012

Meindl NFZ GmbH
Stieglhöfen 1
4070 - Eferding
Zgornja Avstrija Avstrija
Premium
Zahtevaj povratni klic
Od 16 let Prodajalci na Landwirt.com
Preverjeni kontaktni podatki
vnesena telefonska številka
Vse nagrade
Loading the map will send data to Google.
4070 Eferding Zgornja Avstrija
442.37 km stran

Dodatne storitve

PDF tehnični list

Več ponudb od Meindl NFZ GmbH

Imate Obdelava tal / Freze za tal za prodajo?

Na Landwirt.com dosežete več kot 545.000 registriranih uporabnikov.

Objavi oglas brezplačno

Sonstige Imants Spatenmaschine

15.360 €