LVB Steinbrink GmbH

LVB Steinbrink GmbH
An der Zuckerfabrik 2
30890 Barsinghausen, OT Groß Munzel
Telefoni: Tregoni numrin e telefonit
Telefoni mobil: Tregoni numrin e celularit
Faqja hyrëse: http://www.lvb-steinbrink.de
Orari i punës
e Hënë
08:00 - 17:00
e Martë
08:00 - 17:00
e Mërkurë
08:00 - 17:00
e Enjte
08:00 - 17:00
e Premte
08:00 - 17:00
Fushat e Veprimit
  • Teknologjia bujqësore
  • Traktorët
  • Teknologji pyjore
  • Teknologji komunale
  • Shtëpi dhe kopshti
  • Oborri dhe teknika e fermës
Projektues rruge
Fillimi:
Objektivi:

Të gjitha ofertat e tregtarëve
Klasifikim: