Landtechnik Flachau Martin Walchhofer

Landtechnik Meisterbetrieb
Service, Reparatur, Ersatzteile, Maschinenhandel
Claas, Köppl, MEV Dungstreuer, Göweil, Quicke, Stihl/Viking, Pellenc Akkugeräte uvm.
Landtechnik Flachau Martin Walchhofer
Flachauer Straße 22
5542 Flachau
Telefoni mobil: +43 664 5024873
Orari i punës
e Hënë
08:00 - 12:00
13:00 - 17:00
e Martë
08:00 - 12:00
13:00 - 17:00
e Mërkurë
08:00 - 12:00
13:00 - 17:00
e Enjte
08:00 - 12:00
13:00 - 17:00
e Premte
08:00 - 12:00
13:00 - 17:00
Fushat e Veprimit
  • Teknologjia bujqësore
  • Traktorët
  • Teknologji pyjore
  • Teknologji komunale
  • Shtëpi dhe kopshti
  • Pemëtari
  • Oborri dhe teknika e fermës
Projektues rruge
Fillimi:
Objektivi:

Të gjitha ofertat e tregtarëve
Klasifikim: