Sensenberger Agrar-Technik

Georg Sensenberger
Mobil: +43/676/821 252 506
Email: office@sat-agrar.at

Sensenberger Agrar-Technik
Oberbreitsach 15
A-4906 Eberschwang
Austria
ATU68582517
www.sat-agrar.at
Sensenberger Agrar-Technik
Oberbreitsach 15
4906 Eberschwang
Telefoni mobil: Tregoni numrin e celularit
Faqja hyrëse: http://www.sat-agrar.at
Orari i punës
e Hënë
08:00 - 12:00
e Martë
08:00 - 12:00
e Mërkurë
08:00 - 12:00
e Enjte
08:00 - 12:00
e Premte
08:00 - 12:00
Fushat e Veprimit
 • Teknologjia bujqësore
 • Traktorët
 • Teknologji pyjore
 • Teknologji komunale
 • Shtëpi dhe kopshti
 • Perpunimi i veres
 • Pemëtari
 • Automjetet komerciale
 • Kultivimi i perimeve
 • Makineritë e ndërtimit
 • Oborri dhe teknika e fermës
Projektues rruge
Fillimi:
Objektivi:

Të gjitha ofertat e tregtarëve


Landwirt.com GmbH, your marketplace, Rechbauerstraße 4/1/4, A-8010 Graz
All information is supplied without guarantee - changes, print - and punctuation errors reserved
© Copyright 2022 Landwirt.com GmbH All rights reserved.