Strobl Austria GmbH

Unser Sortiment: Avant-Multifunktionslader, Power Barrow Allrad Schub Karren, Caas Ersatzteile, Teleskoplader, Hubarbeitsbühnen, Klimaanlagen Service und Reperaturen für Land, Bau und Sondermaschinen, Mobile Werkstatt,
Strobl Austria GmbH
Jägerteichstraße 2
3830 Waidhofen/Thaya
Telefoni: Tregoni numrin e telefonit
Faqja hyrëse: http://www.strobl-austria.at
Orari i punës
e Hënë
07:30 - 12:00
12:30 - 16:30
e Martë
07:30 - 12:00
12:30 - 16:30
e Mërkurë
07:30 - 12:00
12:30 - 16:30
e Enjte
07:30 - 12:00
12:30 - 16:30
e Premte
07:30 - 12:00
Fushat e Veprimit
  • Teknologjia bujqësore
  • Teknologji pyjore
  • Teknologji komunale
  • Shtëpi dhe kopshti
  • Perpunimi i veres
  • Pemëtari
  • Automjetet komerciale
  • Kultivimi i perimeve
  • Makineritë e ndërtimit
  • Oborri dhe teknika e fermës
Projektues rruge
Fillimi:
Objektivi:

Të gjitha ofertat e tregtarëve


Landwirt.com GmbH, your marketplace, Rechbauerstraße 4/1/4, A-8010 Graz, Tel: +43 (0)316 931268
All information is supplied without guarantee - changes, print - and punctuation errors reserved
© Copyright 2022 Landwirt.com GmbH All rights reserved.
SERVICE HOTLINE
+43 316 931268
Mo.-Do. 08-12 und 13-16 Uhr
Fr. 08-12 Uhr