Mager & Wedemeyer Maschinenvertrieb GmbH & Co. KG

Gebrauchte und geprüfte Traktoren und Landtechnik aller Marken.
Einsatzbereit, verlässlich und seinen Preis wert.

Sprechen Sie uns gerne an.
Wir freuen uns auf Sie.

Gebraucht, Geprüft, Genial
Mager & Wedemeyer Maschinenvertrieb GmbH & Co. KG
TREGTAR
Anëtar që prej 2009
Margarete-Steiff-Str. 11
28876 Oyten
Telefoni: Tregoni numrin e telefonit
Telefoni mobil: Tregoni numrin e celularit
Faqja hyrëse: http://gebrauchte.muw.de
Orari i punës
e Hënë
08:00 - 16:30
e Martë
08:00 - 16:30
e Mërkurë
08:00 - 16:30
e Enjte
08:00 - 16:30
e Premte
08:00 - 16:30
e Shtunë
09:00 - 12:00
Fushat e Veprimit
  • Teknologjia bujqësore
  • Traktorët
  • Teknologji komunale
  • Shtëpi dhe kopshti
  • Automjetet komerciale
  • Kultivimi i perimeve
  • Makineritë e ndërtimit
  • Oborri dhe teknika e fermës
Projektues rruge
Fillimi:
Objektivi:

Të gjitha ofertat e tregtarëve
Klasifikim: