Kaufmann Alois GmbH

Kaufmann Alois GmbH
Oberhörzing 1
4723 Natternbach
Telefoni: Tregoni numrin e telefonit
Telefoni mobil: Tregoni numrin e celularit
Faqja hyrëse: http://www.kaufmann-traktoren.at
Landwirt.com Auszeichnung
Orari i punës
e Hënë
07:30 - 12:30
13:00 - 16:30
e Martë
07:30 - 12:30
13:00 - 16:30
e Mërkurë
07:30 - 12:30
13:00 - 16:30
e Enjte
07:30 - 12:30
13:00 - 16:30
e Premte
07:30 - 12:30
13:00 - 16:30
Fushat e Veprimit
  • Teknologjia bujqësore
  • Traktorët
  • Teknologji pyjore
  • Teknologji komunale
  • Shtëpi dhe kopshti
  • Automjetet komerciale
  • Makineritë e ndërtimit
  • Oborri dhe teknika e fermës
Projektues rruge
Fillimi:
Objektivi:

Të gjitha ofertat e tregtarëve


Landwirt.com GmbH, your marketplace, Rechbauerstraße 4/1/4, A-8010 Graz
Alle Angaben ohne Gewähr - Druck- und Satzfehler vorbehalten. marktplatz@landwirt.com
© Copyright 2024 Landwirt.com GmbH Alle Rechte vorbehalten.