Molnár Zsolt

Mezőgazdasági használtgép kereskedelem.
Molnár Zsolt
Fő u. 51.
9314 Egyed
Telefoni: Tregoni numrin e telefonit
Telefoni mobil: Tregoni numrin e celularit
Faqja hyrëse: http://www.egyedigepker.hu
Orari i punës
e Hënë
08:00 - 12:00
12:30 - 17:00
e Martë
08:00 - 12:00
12:30 - 17:00
e Mërkurë
08:00 - 12:00
12:30 - 17:00
e Enjte
08:00 - 12:00
12:30 - 17:00
e Premte
08:00 - 12:00
12:30 - 17:00
e Shtunë
08:00 - 17:00
Fushat e Veprimit
  • Teknologjia bujqësore
  • Traktorët
  • Teknologji komunale
  • Shtëpi dhe kopshti
  • Perpunimi i veres
  • Pemëtari
  • Automjetet komerciale
  • Kultivimi i perimeve
  • Makineritë e ndërtimit
  • Oborri dhe teknika e fermës
Projektues rruge
Fillimi:
Objektivi:

Të gjitha ofertat e tregtarëve


Landwirt.com GmbH, your marketplace, Rechbauerstraße 4/1/4, A-8010 Graz, Tel: +43 (0)316 931268
All information is supplied without guarantee - changes, print - and punctuation errors reserved
© Copyright 2022 Landwirt.com GmbH All rights reserved.
SERVICE HOTLINE
+43 316 931268
Mo.-Do. 08-12 und 13-16 Uhr
Fr. 08-12 Uhr