LT-PROFI GmbH

LT-PROFI GmbH
Josef Hallamayr Str. 66
8230 Hartberg
Telefoni: Tregoni numrin e telefonit
Faqja hyrëse: http://www.lt-profi.at Informata për mbrojtjen e të dhënave
Orari i punës
e Hënë
07:00 - 17:00
e Martë
07:00 - 17:00
e Mërkurë
07:00 - 17:00
e Enjte
07:00 - 17:00
e Premte
07:00 - 17:00
Fushat e Veprimit
  • Teknologjia bujqësore
  • Traktorët
  • Teknologji pyjore
  • Teknologji komunale
  • Shtëpi dhe kopshti
  • Kultivimi i perimeve
  • Oborri dhe teknika e fermës
Projektues rruge
Fillimi:
Objektivi:

Të gjitha ofertat e tregtarëve


Landwirt.com GmbH, your marketplace, Rechbauerstraße 4/1/4, A-8010 Graz, Tel: +43 (0)316 931268
All information is supplied without guarantee - changes, print - and punctuation errors reserved
© Copyright 2022 Landwirt.com GmbH All rights reserved.
SERVICE HOTLINE
+43 316 931268
Mo.-Do. 08-12 und 13-16 Uhr
Fr. 08-12 Uhr