BINDER Franz Landtechnik & KFZ

Landtechnik & KFZ Fachbetrieb, LKW mit Kran, Tieflader
Hydraulikschnellservice, modernste Diagnosegeräte UND geschulte Mitarbeiter .
Eigene Reparaturwerkstätte - Servicebus - großes Ersatzteillager.
STEYR u. CASEiH Traktore, VALTRA und Antonio CARRARO Spezialtraktore,
KRONE-Grünlandtechnik , KUHN Bodenbearbeitung
Forsttechnik PALMS, TAJFUN, Husqvarna, Posch, Auer,
MURATORI Bodenbearbeitung, TEHNOS Mulcher,
BINDER Franz Landtechnik & KFZ
Lehsdorf 2
3654 Raxendorf
Telefoni: Tregoni numrin e telefonit
Faqja hyrëse: https://www.binder001.com
Orari i punës
e Hënë
07:30 - 12:00
13:00 - 16:45
e Martë
07:30 - 12:00
13:00 - 16:45
e Mërkurë
07:30 - 12:00
13:00 - 16:45
e Enjte
07:30 - 12:00
13:00 - 16:45
e Premte
07:30 - 12:00
13:00 - 16:45
e Shtunë
08:00 - 12:00
Fushat e Veprimit
  • Teknologjia bujqësore
  • Traktorët
  • Teknologji pyjore
  • Teknologji komunale
  • Shtëpi dhe kopshti
  • Perpunimi i veres
  • Pemëtari
Projektues rruge
Fillimi:
Objektivi:

Të gjitha ofertat e tregtarëve
Klasifikim: