Binder Landtechnik GesmbH

Gründung 1986, 20 Mitarbeiter, Hauptsitz in der Metzgerstraße 60, 5020 Salzburg, ca. 5000m2 Gelände, Giant, Krone, Westermann, Joskin, u.a.
Binder Landtechnik GesmbH
Metzgerstraße 60
5020 Salzburg
Telefoni: Tregoni numrin e telefonit
Faqja hyrëse: http://www.binder-landtechnik.at
Orari i punës
e Hënë
07:30 - 12:00
12:30 - 16:30
e Martë
07:30 - 12:00
12:30 - 16:30
e Mërkurë
07:30 - 12:00
12:30 - 16:30
e Enjte
07:30 - 12:00
12:30 - 16:30
e Premte
07:30 - 12:00
12:30 - 16:30
Fushat e Veprimit
  • Teknologjia bujqësore
  • Traktorët
  • Teknologji pyjore
  • Teknologji komunale
  • Shtëpi dhe kopshti
  • Makineritë e ndërtimit
  • Oborri dhe teknika e fermës
Projektues rruge
Fillimi:
Objektivi:

Të gjitha ofertat e tregtarëve