Kneidinger 1880 GmbH.

Vertrieb Steyr/Case - Traktoren | Pöttinger - Grünland + Bodenbarbeitung | Amazone - Bodenbearbeitung | De Laval - Innenmechanisierung | Mayer - Silotechnik
BMF GENERALVERTRIEB Österreich
Kneidinger 1880 GmbH.
Huehnergeschrei 17
4121 Altenfelden
Telefoni: Tregoni numrin e telefonit
Faqja hyrëse: http://www.kneidinger.at
Orari i punës
e Hënë
08:00 - 12:00
13:00 - 16:30
e Martë
08:00 - 12:00
13:00 - 16:30
e Mërkurë
08:00 - 12:00
13:00 - 16:30
e Enjte
08:00 - 12:00
13:00 - 16:30
e Premte
08:00 - 12:00
13:00 - 16:30

Fushat e Veprimit
  • Teknologjia bujqësore
  • Traktorët
  • Teknologji pyjore
  • Teknologji komunale
  • Shtëpi dhe kopshti
  • Makineritë e ndërtimit
  • Oborri dhe teknika e fermës
Projektues rruge
Fillimi:
Objektivi:

Të gjitha ofertat e tregtarëve


Landwirt.com GmbH, your marketplace, Rechbauerstraße 4/1/4, A-8010 Graz, Tel: +43 (0)316 931268
All information is supplied without guarantee - changes, print - and punctuation errors reserved
© Copyright 2022 Landwirt.com GmbH All rights reserved.
SERVICE HOTLINE
+43 316 931268
Mo.-Do. 08-12 und 13-16 Uhr
Fr. 08-12 Uhr