Widhalm Landtechnik GmbH

Widhalm Landtechnik GmbH
Hauptstrasse 77
3800 Göpfritz an der Wild
Telefoni: Tregoni numrin e telefonit
Faqja hyrëse: http://www.widhalm-landtechnik.at
Orari i punës
e Hënë
07:00 - 12:00
13:00 - 16:30
e Martë
07:00 - 12:00
13:00 - 16:30
e Mërkurë
07:00 - 12:00
13:00 - 16:30
e Enjte
07:00 - 12:00
13:00 - 16:30
e Premte
07:00 - 12:00
13:00 - 16:00
Fushat e Veprimit
  • Teknologjia bujqësore
  • Traktorët
  • Teknologji pyjore
  • Shtëpi dhe kopshti
  • Oborri dhe teknika e fermës
Projektues rruge
Fillimi:
Objektivi:

Të gjitha ofertat e tregtarëve


Landwirt.com GmbH, your marketplace, Rechbauerstraße 4/1/4, A-8010 Graz, Tel: +43 (0)316 931268
All information is supplied without guarantee - changes, print - and punctuation errors reserved
© Copyright 2022 Landwirt.com GmbH All rights reserved.
SERVICE HOTLINE
+43 316 931268
Mo.-Do. 08-12 und 13-16 Uhr
Fr. 08-12 Uhr