Landmaschinentechnik Pichler GmbH

Steyr / Case - Händler
Steyr-Vertragswerkstatt, Handel und Rep. von Landmaschinen, Forst- u. Gartengeräte, Anfertigung von Hydraulikschläuchen, Handel u. Montage von Reifen, Melkmaschinenzubehör + Reiniger, Hof- und Stallbedarf, Klimaanlagenservice, VARTA-Stützpunkt, DeLaval - Servicestützpunkt
Filialbetrieb in 7372 Draßmarkt
Landmaschinentechnik Pichler GmbH
Seiserstrasse 14
2860 Kirchschlag
Telefoni: Tregoni numrin e telefonit
Faqja hyrëse: http://www.werkstattpichler.at
Orari i punës
e Hënë
07:00 - 12:00
13:00 - 16:45
e Martë
07:00 - 12:00
13:00 - 16:45
e Mërkurë
07:00 - 12:00
13:00 - 16:45
e Enjte
07:00 - 12:00
13:00 - 16:45
e Premte
07:00 - 12:00
13:00 - 16:45
e Shtunë
07:00 - 12:00
Fushat e Veprimit
  • Teknologjia bujqësore
  • Traktorët
  • Teknologji pyjore
  • Teknologji komunale
  • Shtëpi dhe kopshti
  • Automjetet komerciale
  • Makineritë e ndërtimit
  • Oborri dhe teknika e fermës
Projektues rruge
Fillimi:
Objektivi:

Të gjitha ofertat e tregtarëve
Klasifikim: