Antonio Carraro TIGRE 3800 Schlepper Traktor Pasquali


EUR 16.548
përfshirë TVSH prej 20% (13.790 përjashtuar. 20% TVSH)
ANTONIO CARRARO TIGRE 3800 (pasardhës i TIGRE 4000 II) Niveli i emetimit STAGE V 5 - OFERT SP E VEÇANT - - 25,7 HP, ftohje uji me naftë me tre cilindra, transmetim manual 8 ingranazhe përpara / 4 ingranazhe të pasme, PTO e pasme 540 rpm dhe shpejtësia e tokës PTO; Bravë diferenciale e pavarur e pasme dhe e përparme, lëvizje me të gjitha rrotat, 30 km / orë, sedilje komoditeti me pranverë, levë ergonomike ingranazhi, 4 rrota AS me madhësi të barabartë 7,50-16 me buzë të rregullueshme, rregullueshme për gjerësinë e pistës (goma të gjera opsionale sipas kërkesës), e pasme ashensor pushtet me tre-pikë lidhje, forcë heqjen 850kg, lidhjet e pasme hidraulike sipas kërkesës, lidhjes Front sipas kërkesës, Timon hidraulik, bar foldable roll
Rruga e ligjshme. Dorëzimi sipas kërkesës! Traktorë të tjerë të rinj / të përdorur (Kubota, Iseki, Holder, Kioti, etj.) Dhe bashkëngjitje (ventilim dëbore, pastrues dëbore, kositës, etj) janë gjithashtu në dispozicion. Fotografitë Shembull. Ne e presim thirrjen tuaj!
Makinat e reja
Lloji:
TIGRE 3800 Schlepper Traktor Pasquali
PS:
26 PS / 20 kW
Viti i prodhimit:
2021
Gomat e përparme
7.50-16
Gomat e pasme
7.50-16
Profili i thellësisë të gomave të parme (%)
100
Profili i thellësisë të gomave të pasme (%)
100
Numri i rrotullimeve të kardanit: 540
Shpejtësia maksimale në km / h: 30 km/h
Kërkesa për tregtarë
 
User Bild
Adi D. 2021-01-24 13:00:04
Hallo ich habe Interesse auf einen Antonio Carrara Tiere 3800 . Können Sie mir von denn Unterlagen zukommen lassen. An Adi Dunkl Teichweg 102 8441 Fresing

Stefan Gruber    
Tregoni numrin e telefonit
Gruber Stefan Kommunalmaschinen Mühlweg 12
4160 - Aigen-Schlägl