ACA GmbH

ACA GmbH
Gewerbepark Haag 3
3250 Wieselburg an der Erlauf
Telefoni: Tregoni numrin e telefonit
Telefoni mobil: Tregoni numrin e celularit
Faqja hyrëse: http://www.aca-group.at
Orari i punës
e Hënë
08:00 - 12:00
13:00 - 16:00
e Martë
08:00 - 12:00
13:00 - 16:00
e Mërkurë
08:00 - 12:00
13:00 - 16:00
e Enjte
08:00 - 12:00
13:00 - 16:00
e Premte
08:00 - 12:00
Fushat e Veprimit
  • Teknologjia bujqësore
  • Traktorët
  • Teknologji pyjore
  • Teknologji komunale
  • Makineritë e ndërtimit
  • Oborri dhe teknika e fermës
Projektues rruge
Fillimi:
Objektivi:

Të gjitha ofertat e tregtarëve