Simeonov Mario

Der Platz befindet sich in (5500 Mitterberghütten, Werksgelände Str. 23).
Wir Verkaufen gebrauchte Baumaschinen und Autos.
Wir Verkaufen hauptsächlich Händler zum Händler oder Export, aber für PRIVAT Kunden geht es auch aber ohne Gewährleistung.
Werksgelände Str. 23
5500 Mitterberghütten
Telefoni mobil: +43 664 9466673
Orari i punës
e Hënë
08:00 - 12:00
13:00 - 17:00
e Martë
08:00 - 12:00
13:00 - 17:00
e Mërkurë
08:00 - 12:00
13:00 - 17:00
e Enjte
08:00 - 12:00
13:00 - 17:00
e Premte
08:00 - 12:00
13:00 - 15:00
Fushat e Veprimit
 • Teknologjia bujqësore
 • Traktorët
 • Teknologji pyjore
 • Teknologji komunale
 • Shtëpi dhe kopshti
 • Perpunimi i veres
 • Pemëtari
 • Automjetet komerciale
 • Kultivimi i perimeve
 • Makineritë e ndërtimit
 • Oborri dhe teknika e fermës
Projektues rruge
Fillimi:
Objektivi:

Të gjitha ofertat e tregtarëve
Klasifikim: