RS-Landtechnik e.U.

Landmaschinenhandel, Fendt und Valtra Neutraktoren, Fendt Erntetechnik, Stihl und Alko Gebietsvertretung, Werkstätte für sämtliche Marken und Maschinen, §57a Überprüfung für Traktoren
RS-Landtechnik e.U.
Georgifeldstraße 1
8572 Bärnbach
Telefoni: +43 3142 22168
Telefoni mobil: +43 664 2566825
Faksi: +43 3142 221684
Faqja hyrëse: http://www.rs-landtechnik.at
Orari i punës
e Hënë
08:00 - 12:00
13:00 - 17:00
e Martë
08:00 - 12:00
13:00 - 17:00
e Mërkurë
08:00 - 12:00
13:00 - 17:00
e Enjte
08:00 - 12:00
13:00 - 17:00
e Premte
08:00 - 12:00
13:00 - 17:00
Fushat e Veprimit
  • Teknologjia bujqësore
  • Traktorët
  • Teknologji pyjore
  • Teknologji komunale
  • Shtëpi dhe kopshti
  • Automjetet komerciale
  • Makineritë e ndërtimit
  • Oborri dhe teknika e fermës
Projektues rruge
Fillimi:
Objektivi:

Të gjitha ofertat e tregtarëve
Klasifikim: