Ad. Bachmann AG

Herzlich Willkommen bei der Ad. Bachmann AG

Als Generalvertreter namhafter Markenprodukte, wie KUBOTA Traktoren/RTV/Kommunal, TIMAN Geräteträger, ALKÈ Elektrofahrzeuge, FARMI Forstmaschinen, AHWI Mulch-/Stockfräsen und KAWASAKI ATV/MULE, bieten wir preiswerte Lösungen an, die überzeugen und Ihre tägliche Arbeit angenehmer machen.
Ad. Bachmann AG
Wilerstrasse 16
9554 Tägerschen TG
Telefoni: +41 71 9188020
Faksi: +41 71 9188021
Faqja hyrëse: http://www.adbachmannag.ch
Orari i punës
e Hënë
07:30 - 12:00
13:30 - 17:30
e Martë
07:30 - 12:00
13:30 - 17:30
e Mërkurë
07:30 - 12:00
13:30 - 17:30
e Enjte
07:30 - 12:00
13:30 - 17:30
e Premte
07:30 - 12:00
13:30 - 17:00
e Shtunë
08:00 - 12:00
Fushat e Veprimit
 • Teknologjia bujqësore
 • Traktorët
 • Teknologji pyjore
 • Teknologji komunale
 • Shtëpi dhe kopshti
 • Perpunimi i veres
 • Pemëtari
 • Automjetet komerciale
 • Kultivimi i perimeve
 • Makineritë e ndërtimit
 • Oborri dhe teknika e fermës
Projektues rruge
Fillimi:
Objektivi:

Të gjitha ofertat e tregtarëve
Klasifikim: