Husqvarna 580BTS

  • Husqvarna 580BTS
  • 3244-80faeeefb1fbfe21ed027ea8b33308eb-2040949
  • 3244-80faeeefb1fbfe21ed027ea8b33308eb-2040949
  • 3244-80faeeefb1fbfe21ed027ea8b33308eb-2040949
  • 3244-80faeeefb1fbfe21ed027ea8b33308eb-2040949

EUR 619 ,--  përjashtuar. 20% TVSH
Ky është një ekspozitë.
Husqvarna 580BTS është një ventilator jashtëzakonisht i fuqishëm për të kërkuar përdorim profesional. Rrjedha e lartë e ajrit dhe shpejtësia e lartë e ajrit janë bërë të mundur nga një dizajn i efektshëm i ventilimit dhe një motor i fuqishëm X-Torq®. Filtri i madh i ajrit lejon kohë të gjatë operimi dhe siguron punë pa probleme. Parzmore ka shirita të gjerë të shpatullave dhe një brez për të siguruar ergonominë më të mirë të mundshme.

    Kapaciteti 75.6 cc
    Fuqia 3.3 kW
    Shpejtësia e ajrit 92,2 m / s
    Pesha 11,8 kg
Ne mezi presim hetimin tuaj!
Makinë demonstruese
Lloji:
580BTS
Gjendja e kategorisë:
Shume e mire (kategoria 1)
Kërkesa për tregtarë
 
User Bild
Johannes R. 2019-06-13 21:10:41
Ist diese maschine noch vorhanden
User Bild
Ulrich S. 2019-07-02 08:19:46
was würde mich die Lieferung kosten (Tirol)

Kontaktperson
Stefan Gailer  
Tregoni numrin e telefonit
Firmenlogo
Premium
Adresapostare te kontrollohet
Numri i telefonit është i kontrolluar
Sehr gute Datenqualität
ANëTAR Që PREJ 2002
Händlerbewertung 4.9
Maschinen Gailer GmbH Kötschach 56
9640 - Kötschach-Mauthen
Lajmet e shitësit
Bewertungen des Händlers
Gesamtbewertung: 4.9
Michael L.
27.01.2021
Perfekte Abwicklung nur zum weiterempfehlen Danke nochmals
Josef B.
19.01.2021
Meine alte Heimat!
Franz P.
14.01.2021
Immer wieder zuvorkommend, freundlich und gute Geschäfte mit Herrn Gailer Stefan.
Manfred L.
03.07.2020
Top Werkstatt / Top Service 100% Kundenzufriedenheit
jürgen f.
28.10.2019
Als erstes wurden wir trotz der Mittagspause mit einem Kaffee bewirtet , und der Chef Stefan hat sich für uns die Zeit genommen , und uns die Vorzüge bestimmter Fahrzeuge als Räumfahrzeug erklärt . Alles in allem , sehr freundliche Mitarbeiter und netter Chef . So sollte es sein . 5 Sterne.
Händler bewerten

Powered by google
Më shumë oferta nga këta tregtar
Të gjitha ofertat e tregtarëve