Landwirt.com

Reform Muli T9

Maszyny używane
39040, Włochy
106.994 €
wliczony VAT 22% / 87.700 € bez VAT 22%
Dane techniczne

KM / kW

98 / 72

Rok produkcji

2010

Godziny pracy

2810

Numer wewnętrzny

7058153

Stan

Szczególnie dobry (Ocena 1)
Opis

langer Radstand, mit hydraulischer Federung an der Vorder- und Hinterachse, Doppelbereifung 7,50-18 hinten, REFORM-Vielschnittladewagen mit hydraulischer Türöffnung,

Christian Malfertheiner
+39 335 ******

Zadzwoń do doradcy

Malfertheiner Landmaschinen
Telfen-Lanzin 7/3
39040 - Kastelruth
Trydent-Górna Adyga Włochy
Loading the map will send data to Google.
39040 Kastelruth Trydent-Górna Adyga
433.63 km odległości

Dodatkowe usługi

Więcej wyników: Reform Muli T9

Czy masz Pojazdy silnikowe rolnicze / Transportery rolnicze na sprzedaż?

Na Landwirt.com dotrzesz do ponad 545 000 zarejestrowanych użytkowników.

Dodaj ogłoszenie za darmo

Reform Muli T9

106.994 €